Jak zapakować rower na prezent oraz inne sposoby wręczenia

Otrzymanie roweru może być ogromną niespodzianką. Twoje dziecko będzie zachwycone nowiutkim rowerem, na którym będzie mogło jeździć po domu. Pakowanie go może być trudne, ponieważ jest to ogromny przedmiot, który może być trudny do ukrycia. Więc jak zapakować rower na prezent?

Jak zapakować rower na prezent – niezbędne elementy

Jeśli masz wyobraźnię, cierpliwość i twórczy talent, owijanie roweru jest przyjemne i proste. Będziesz potrzebował tylko kilku narzędzi, aby pomyślnie zakończyć zadanie. W zależności od wybranego sposobu musisz przygotować taśmę, światła, jasne opakowania na prezenty, pudełka, wstążki i kokardy.

Zobacz również: Rodzaje amortyzatorów rowerowych

Jak zapakować rower na prezent – pomysły

jak zapakować rower na prezent

Użyj torby prezentowej

Rowerowa torba na prezenty to jeden z najprostszych sposobów na podarowanie roweru jako prezentu świątecznego. Jest to proste i nie pochłonie dużo twojego czasu. Możesz dostać torbę, która jest stworzona wyłącznie do okrywania rowerów. Są one dostępne w różnych wzorach, stylach i rozmiarach, aby pasowały do określonych typów rowerów.

kokarda na rower

Wstążki lub kokardy są tańsze niż torby na prezenty rowerowe. Użyj dużej, jasnej wstążki, aby związać kierownicę. Użycie kokardek nie będzie niespodzianką, ale owijanie roweru nie będzie wymagało wiele pracy. Wstążki i kokardy mogą również zapewnić prosty, ale uroczy dodatek do prezentu. Mogą one funkcjonować jako żywa ozdoba prezentu.

Zobacz również: Jak dobrać łańcuch do roweru

Zapakuj rower na części

Kolejną innowacyjną techniką pakowania roweru na prezent jest demontaż każdego elementu. Aby dodać dodatkowe emocje do prezentu, możesz zapakować każdy element osobno lub w inne opakowanie prezentowe. Jest to sprytne podejście do zwiększenia emocji związanych z otrzymaniem prezentu rowerowego. Stworzysz również wrażenie, że istnieje kilka prezentów dla jednej osoby do rozpakowania. Po otwarciu, członkowie rodziny mogą połączyć się poprzez złożenie elementów roweru.

Zobacz również: Z czego składa się rower

Ukryj prezent rowerowy

Jeśli chcesz, aby święta Twojego dziecka były bardziej pamiętne, możesz zaproponować, aby Mikołaj umieścił prezent na dachu. Twoje dziecko niewątpliwie zapamięta to doświadczenie i znacznie bardziej doceni prezent. Podobnie, odkrycie roweru na dachu jest zachwycającym przebudzeniem w świąteczny poranek.

Zobacz również: Regulacja przerzutek

Otocz rower światełkami

Bajkowe światła mogą dodać odświętności prezentu. Ze względu na elastyczność świateł, mogą one być owinięte wokół kół roweru, widelców i kierownicy. Połączenie światła może być zabezpieczone za pomocą opasek kablowych i wstążki

Dając dziecku prezent, możesz zawiązać mu oczy przy wyłączonych światłach. Następnie, gdy dziecko otworzy oczy, można włączyć światełka.

Umieść rower w pudełku

Nierówna forma roweru sprawia, że trudniej go zapakować. Jeśli chcesz nadać rowerowi strukturę i formę, możesz umieścić go w pudełku prezentowym. Po umieszczeniu w pudełku można go prosto owinąć folią prezentową. Możesz wybrać kolorowe i nietypowe opakowanie na prezent do pudełka. Możesz użyć taśmy, aby uszczelnić połączenie opakowań.

Element zaskoczenia jest zwiększony, gdy prezent jest w pudełku. Aby zapakować duży przedmiot, taki jak rower, będziesz potrzebował dużego pudełka.

Sznurkowa niespodzianka

Użycie kłębka nici lub wełny i przywiązanie jednego końca do roweru to zabawny i pomysłowy sposób na zaskoczenie dziecka prezentem. Rower powinien być ukryty i umieszczony dalej od miejsca zamieszkania. Można go tymczasowo trzymać w garażu. Następnie możesz dać swojemu dziecku drugi koniec sznurka i sprawić, by zanim podążał.

Zobacz również: Czyszczenie łańcucha rowerowego

Zrób atrapę renifera

Atrapa renifera to dodatkowa pomysłowa technika pakowania roweru. Ogólna konstrukcja roweru może zostać przekształcona w strój zwierzęcia. Przy takim sposobie pakowania prezentów potrzebna będzie cierpliwość i kreatywność. W tym celu należy wykorzystać brązowy papier i swoją kreatywność. W ten sposób możesz zademonstrować swoje zdolności twórcze i przywiązanie do dziecka.

Po stworzeniu wabika, możesz umieścić go pod choinką i poczekać do świąt, aby go odsłonić. Nikt nie pomyśli, że w brązowej pościeli ukryty jest rower, a więc jest to ogromna niespodzianka.

Otocz rower balonami

Zamiast papieru pakowego możesz uatrakcyjnić swój prezent, wykorzystując kolorowe balony. Przed dniem Bożego Narodzenia, możesz nadmuchać balony i ozdobić nimi rower. Możesz wykorzystać kolory czerwony i zielony, aby stworzyć motyw świąteczny.

Poszukiwanie skarbów

Poszukiwanie skarbów to idealny prezent świąteczny dla dzieci, które lubią rozwiązywać zagadki i są fanami przygód. Zabawi malucha, gdy Ty będziesz przygotowywał się do innych świątecznych czynności, np. gotowania.

Możesz rozmontować i ukryć różne elementy roweru w całym domu. Stwórz mapę skarbów ze wskazówkami i zagadkami do rozwiązania przez dzieci. Jedna z podpowiedzi odnosi się do określonych części roweru. Im więcej wskazówek dzieci rozszyfrują, tym większe będą ich szanse na zbudowanie roweru.

Zobacz również: Ustawienie licznika rowerowego

Jak zapakować rower w karton?

jak zapakować rower na prezent

Puste miejsca w kartonie lepiej jest przykryć folią bąbelkową, styropianem, pogniecionymi gazetami lub kawałkami kartonu, aby zapobiec przesuwaniu się roweru podczas transportu i uchronić delikatne części przed potencjalnym zgnieceniem.

Kokarda na rower – Podsumowanie

W okresie świątecznym zakupy i znalezienie idealnego prezentu może być dla niektórych trudne. Będziesz przytłoczony różnorodnością możliwości w centrum handlowym. Rower jest doskonałą opcją, jeśli szukasz prezentu dla swojego dziecka lub nastolatka.

Aby nie zepsuć niespodzianki, wystarczy wykazać się kreatywnością podczas pakowania przedmiotu. Powyższe propozycje to sprawdzone metody na zaskoczenie dzieci ogromną niespodzianką. Byłoby cudownie, gdybyś zobaczył, jak Twoje dziecko cieszy się po otrzymaniu przemyślanego prezentu.

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten wpis o tym, jak zapakować rower na prezent.